Lasse Åberg
2015-07-31
320815
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade