Ljusappliquer 1 par

Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par
Ljusappliquer 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, möjligen senare ljusmanschetter

320816

2015-07-21