Bulkrukor i mässing

Bulkrukor i mässing
Bulkrukor i mässing
Bulkrukor i mässing
Bulkrukor i mässing
Bulkrukor i mässing
Bulkrukor i mässing

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULKRUKOR, 7 st, 18/1900-tal, mässing, delvis märkta Skultuna, delvis med lock, höjd ca 12-21 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, 1 lock passar ej

320818

2015-07-21