Horst Janssen

Horst Janssen
Horst Janssen
Horst Janssen
Horst Janssen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995) (2) "St. Gertrude - Lirum Larum", monogramsignerad och daterad -84, 47 samt 73/100, etsningar, bladmått 22,5x15 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

320827

2015-07-20