Horst Janssen
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995) (2) "Lirum Larum", samt Huvud, monogramsignerade och daterade -84, 67 samt 76/100, akvatintetsning, bladmått 23x15 resp 23x12 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl
320832
2015-07-20