Horst Janssen
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "St. Gertrude - Vorzugsausgabe Pfanderspiel", monogramsignerad och daterad -84, 20/100, akvatintetsning, bladmått 22x13 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl
320834
2015-07-20