Horst Janssen

Horst Janssen
Horst Janssen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "St. Gertrude - Vorzugsausgabe Pfanderspiel", monogramsignerad och daterad -84, 20/100, akvatintetsning, bladmått 22x13 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl

320834

2015-07-20