Åke Pallarp

Åke Pallarp
Åke Pallarp
Åke Pallarp
Åke Pallarp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE PALLARP (1933-2013): (2) Hus med brunn, osignerad, litografi, bildmått 62x59 cm samt "Metropolis", monogramsignerad ÅP, 63/175, litografi, bladmått, 47x34, oramade

320835

2015-07-20