Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE PALLARP (1933-2013): (2) Hus med brunn, osignerad, litografi, bildmått 62x59 cm samt "Metropolis", monogramsignerad ÅP, 63/175, litografi, bladmått, 47x34, oramade
320835
2015-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här