Tom Bogaard

Tom Bogaard
Tom Bogaard
Tom Bogaard
Tom Bogaard
Tom Bogaard
Tom Bogaard

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM BOGAARD (Holland/Sverige, född 1968): (3) "Karahavet", "Petchora", signerade och daterade Bogaard 94, kolteckning, bildmått 33x40 cm, oramad
PROVENIENS: Gallri Krister Fahl

320837

2015-07-20