Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, mässing, gustaviansk stil, märkta EOS Jönköping, höjd 19 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320848

2015-07-21