Coasters

Coasters
Coasters
Coasters
Coasters

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 1 par+1+1, nysilver och vitmetall, England, träbotten med gallerkant, diameter ca 12,5 resp 13,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, skador, trä med ytslitage

320849

2015-07-21