Coasters
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
COASTERS, 1 par+1+1, nysilver och vitmetall, England, träbotten med gallerkant, diameter ca 12,5 resp 13,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Slitage, skador, trä med ytslitage
320849
2015-07-21