Ljusstakar sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mässing och vit marmor, höjd ca 27,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320851

2015-07-21