Balansvåg med viktsatser
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BALANSVÅG, VIKTSATSER, ca 38 st., ej kompletta, mässing och gjutjärn, 2 g - 5 kg, viktvåg med bemålad dekor av lejon, längd ca 47 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Slitage
320854
2015-07-21