Balansvåg med viktsatser

Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser
Balansvåg med viktsatser

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALANSVÅG, VIKTSATSER, ca 38 st., ej kompletta, mässing och gjutjärn, 2 g - 5 kg, viktvåg med bemålad dekor av lejon, längd ca 47 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage

320854

2015-07-21