Tallrikar i porslin Kina

Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina
Tallrikar i porslin Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 4 st, FAT, dekor av tupp, porslin, Kina / Japan, 1700-tal, diameter 18-22,5-24,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar

320859

2015-07-21