Strykjärn

Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRYKJÄRN, 9 st., 18/1900-tal, i gjutjärn och mässing, delvis Husqvarna och B. & O. Liberg, ett ställ medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, skador

320861

2015-07-21