Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKOR, 7 st., glas, 1800-tal, delvis med graverad dekor, delvis med propp, höjd ca 18,5-20 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320862
2015-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här