Brännvinsflaskor 1800-tal

Brännvinsflaskor 1800-tal
Brännvinsflaskor 1800-tal
Brännvinsflaskor 1800-tal
Brännvinsflaskor 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 7 st., glas, 1800-tal, delvis med graverad dekor, delvis med propp, höjd ca 18,5-20 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320862

2015-07-21