Glasflaskor

Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor
Glasflaskor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLUCKAFASKA, FLASKOR, 6 st., glas, 18/1900-tal, delvis med Karl XV monogram, delvis med propp, höjd 14-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320864

2015-07-21