Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLUCKAFASKA, FLASKOR, 6 st., glas, 18/1900-tal, delvis med Karl XV monogram, delvis med propp, höjd 14-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320864
2015-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här