Ljusstakar vaser i glas

Ljusstakar vaser i glas
Ljusstakar vaser i glas
Ljusstakar vaser i glas
Ljusstakar vaser i glas
Ljusstakar vaser i glas
Ljusstakar vaser i glas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, VASER, glas, den högsta vasen stämplad Of (Orrefors) 2583, höjd 8-28 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma, en vas med nedslipad mynning

320865

2015-07-21