Glasflaskor
Valmis
2015-07-21
320866
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
FLASKOR, glas, 18/1900-tal, bl a sk lommeflaskor, delvis med propp, höjd ca 12-23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm