Hydman Vallien oljemålning

Hydman Vallien oljemålning
Hydman Vallien oljemålning
Hydman Vallien oljemålning
Hydman Vallien oljemålning
Hydman Vallien oljemålning
Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Pieta", signerad, olja på duk,100x80 cm

320868

2015-07-22