Nils Öberg Nationalmuseum

Nils Öberg Nationalmuseum
Nils Öberg Nationalmuseum
Nils Öberg Nationalmuseum
Nils Öberg Nationalmuseum

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS ÖBERG (1912-1997), Vy över Nationalmuseum, Stockholm, signerad N.Öberg, olja på pannå, 38 x 46 cm

320871

2015-07-22