Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SCHACKSPEL med pjäser, 1900-tal, troligen onyx, 35x35, pjäsernas höjd 5-8 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Zustandsbeschreibung
Ett grönt torn med lagning
320876
2015-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner