Schackspel

Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SCHACKSPEL med pjäser, 1900-tal, troligen onyx, 35x35, pjäsernas höjd 5-8 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Zustandsbeschreibung

Ett grönt torn med lagning

320876

2015-07-21