Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABER, 1900-tal, för 5 ljus, mässing, CWL N50, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar

320877

2015-07-21