Ampel

Ampel
Ampel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, gustaviansk stil, 1900-tal, med blå skål, behängd med slipade prismor, höjd ca 68 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320881

2015-07-21