Saxar

Saxar
Saxar
Saxar
Saxar
Saxar
Saxar
Saxar
Saxar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAXAR, 6 st., LJUSSAXAR, 6 st., 18/1900-tal, delvis med gravyr och monogram, ett fat medföljer, längd ca 10-30 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Delvis med gravyr och monogram, ett fat medföljer

320882

2015-07-22