Saxar
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAXAR, 6 st., LJUSSAXAR, 6 st., 18/1900-tal, delvis med gravyr och monogram, ett fat medföljer, längd ca 10-30 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Delvis med gravyr och monogram, ett fat medföljer
320882
2015-07-22