A Schützercrantz 1800-tal

A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal
A Schützercrantz 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADOLF SCHÜTZERCRANTZ (1800-tal), (4), "Stånddrabanternas toilett", "Kasernbal", "Borgerskapets kavalleri och infanteri". Central Tr. Stockholm, grafiska blad, ca 22x33 cm vardera, samt oidentifierad konstnär, "David och then Kämpen Goliath", 29x21 cm, revor, 3 ramade, 1 oramad.
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

1 med mindre revor (David o Goliat)

320883

2015-07-21