Ostkupa med fat slipad skål och fat

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

OSTKUPA med fat, SKÅLAR 2, FAT, SERVETTRINGAR, slipad glas, ostkupans höjd ca 17, diamater 9-22 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Nagg

320884

2015-07-21