Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MORTLAR, 6 st., 18/1900-tal, delvis Skultuna, mässing, 2 extra mortelstötar medföljer, höjd ca 9,5-13 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
2 st extra mortelstötar medföljer
320885
2015-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här