Mässingsljusstakar

Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 10 st., 18/1900-tal, mässing, varierande modeller, delvis höj- och sänkbara, höjd ca 5,5-16 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage

320887

2015-07-22