Mässingssjustake 17/1800-tal

Mässingssjustake 17/1800-tal
Mässingssjustake 17/1800-tal
Mässingssjustake 17/1800-tal
Mässingssjustake 17/1800-tal
Mässingssjustake 17/1800-tal
Mässingssjustake 17/1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKE, 17/1800-tal, mässing, stämplad GK, höjd ca 15,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320889

2015-07-22