Mässingsföremål

Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål
Mässingsföremål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALENDERDOSA, VIKTSATS, SNUSDOSA, LUSKAMMAR, 2 st., totalt 5 dlr, 1800-tal, mässing, viktsats ej komplett
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, viktsats ej komplett

320891

2015-07-22