Bojan med dekor i cracked ice
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOJAN, troligen Kangxi, porslin, dekor i underglasyrblått med prunusblom, s.k. cracked ice, höjd 14 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Lagning längst ner på livet vid fotringen
320892
2015-07-21