Diverse udda glas

Diverse udda glas
Diverse udda glas
Diverse udda glas
Diverse udda glas
Diverse udda glas
Diverse udda glas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

UDDA GLAS, 1900-tal, POKAL, med lock, graverad dekor, 2002
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320895

2015-07-21