Lås och nycklar

Lås och nycklar
Lås och nycklar
Lås och nycklar
Lås och nycklar
Lås och nycklar
Lås och nycklar
Lås och nycklar
Lås och nycklar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅS, NYCKLAR, 17/18/1900-tal, varierande storlekar och modeller
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, rostangrepp

320896

2015-07-22