Hans Kongslev skulptur

Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur
Hans Kongslev skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS KONGSLEV (1900-tal), Kurtiserande par vid skorsten, märkt Kongslev Tinos, patinerad metall, höjd med stensockel ca 19,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320897

2015-07-22