Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS KONGSLEV (1900-tal), Kurtiserande par vid skorsten, märkt Kongslev Tinos, patinerad metall, höjd med stensockel ca 19,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320897
2015-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här