Modelplanscher Magasin för konst, nyheter och mode
Valmis
2015-07-22
320898
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MODEPLANSCHER, (6), ur "Magasin för konst, nyheter och moder : En månadsskrift", 1800-tal, rammått 32x22 cm,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm