Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
MODEPLANSCHER, (6), ur "Magasin för konst, nyheter och moder : En månadsskrift", 1800-tal, rammått 32x22 cm,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320898
2015-07-22