Modelplanscher Magasin för konst, nyheter och mode

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

MODEPLANSCHER, (6), ur "Magasin för konst, nyheter och moder : En månadsskrift", 1800-tal, rammått 32x22 cm,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320898

2015-07-22