Chokladkannor Skultuna
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULTUNA, kaffe/choklad/tekannor, 6 st., 1800-tal, mässing och försilvrad koppar, handtag i trä och porslin, höjd ca 12-22 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Bucklor, slitage
320900
2015-07-22