Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHOKLAD/KAFFE/TEKANNOR, 8 st., 18/1900-tal, mässing, handtag i trä och porslin, höjd ca 12-21 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Bucklor och slitage
320901
2015-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här