Mässingskannor

Mässingskannor
Mässingskannor
Mässingskannor
Mässingskannor
Mässingskannor
Mässingskannor
Mässingskannor
Mässingskannor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHOKLAD/KAFFE/TEKANNOR, 8 st., 18/1900-tal, mässing, handtag i trä och porslin, höjd ca 12-21 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Bucklor och slitage

320901

2015-07-22