Fiskbestick
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FISKBESTICK, 11+1+12, försilvrade, 1900-talets början, med gravyr och monogram, längd ca 19 resp 20 cm, etui medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Ena gaffeln utan gravyr
320906
2015-07-22