Fiskbestick

Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick
Fiskbestick

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKBESTICK, 11+1+12, försilvrade, 1900-talets början, med gravyr och monogram, längd ca 19 resp 20 cm, etui medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Ena gaffeln utan gravyr

320906

2015-07-22