Glasflaskor 18/1900-tal

Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal
Glasflaskor 18/1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKOR, glas, totalt 11 st., 18/1900-tal, 2 med stängningsanordningar och etiketter, höjd ca 20-44 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage

320919

2015-07-22