Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLAFONDER, 2 st., 19/2000-tal, kupor i frostat glas, med krok, 3 ljuspunkter vardera, diameter ca 34,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320920
2015-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här