Plafonder

Plafonder
Plafonder
Plafonder
Plafonder
Plafonder
Plafonder

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAFONDER, 2 st., 19/2000-tal, kupor i frostat glas, med krok, 3 ljuspunkter vardera, diameter ca 34,5 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320920

2015-07-22