Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-07-22
320921
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med äldre par, signerad och daterad Ricks 1882, olja på duk, ca 80x108 cm
Dubblerad, krackeleringar, färgbortfall