Kvarnar och våg

Kvarnar och våg
Kvarnar och våg
Kvarnar och våg
Kvarnar och våg
Kvarnar och våg
Kvarnar och våg
Kvarnar och våg
Kvarnar och våg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEKVARN, KRYDDKVARN, VÅG, 18/1900-tal, våg med etikett Lindells Patent, höjd ca 20-26 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, skador

320922

2015-07-22