Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, främre fotavslut i form av lejontassar, klädsel i grå plysch, längd ca 185 cm

Fanérskador, senare klädsel, fläckar

320924

2015-07-22