Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
TEKANNA, yixinggods, Kina, 1900-tal, delvis glasserad dekor med motiv av fågel på en blommande kvist, lockknopp i form av fabeldjur, bär märkning, höjd ca 12 cm
Nagg
320931
2015-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här