Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MORTLAR 3 st, PANNA, PLÄTTLÄGG, GRYTA, ÄGGSTÄLL, TREFOT, gjutjärn, 18/1900-tal, gryta märkt H. F (Hällefors Bruk) 2 K
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Skador, slitage
320932
2015-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här