Peter Frie färglitografi

Peter Frie färglitografi
Peter Frie färglitografi
Peter Frie färglitografi
Peter Frie färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER FRIE (född 1947) (2): Stilleben, signerad och numrerade Peter Frie, färglitografi, bladmått ca 56x88 resp 60x67 cm

1 saknar glas

320935

2015-07-22