Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRANDSPRUTOR, 2 st, SPETT, 1800-tal, koppar, mässing och järn, handtag i trä, ena brandsprutan märkt Delsbo 1884
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Skador, slitage
320936
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här